WP-RecentComments 1.7 - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Loading
cs: Nahrávám

en: Anonymous
cs: Anonym

en: on
cs: na

en: &laquo; Newest
cs: &laquo; Nejnovější

en: &laquo; Newer
cs: &laquo; Novější

en: Older &raquo;
cs: Starší &raquo;

en: &laquo; Back
cs: &laquo; Zpět

en: Recent Comments
cs: Poslední komentáře

en: Title:
cs: Nadpis:

en: Number of comments to show:
cs: Počet kometářů k zobrazení:

en: (at most 20)
cs: (nejvíce 20)

en: Length of each comment:
cs: Délka každého komentáře:

en: Show post titles.
cs: Zobrazit nadpis příspěvku.

en: Show pingback comments.
cs: Zobrazit pingbacky v komentářích

en: Show trackback comments.
cs: Zobrazit trackbacky v komentářích.

en: Show author avatars.
cs: Zobrazit autorův avatar.

en: The size of avatars:
cs: Velikost avatarů:

en: The position of avatars:
cs: Pozice avatarů:

en: Left
cs: Vlevo

en: Right
cs: Vpravo

en: The default avatar:
cs: Výchozí avatar:

en: (Filename from '/wp-recentcomments/avatars/' directory or Internet address)
cs: (Jméno souboru z  adresáře '/wp-recentcomments/avatars/' nebo internetová adresa)

en: Show navigator buttons.
cs: Zobrazit navigační tlačítka.

en: Show the comments from administrators.
cs: Zobrazit komentáře od administrátorů.

en: Convert emoticons like <code>:-)</code> and <code>:-P</code> to graphics on display.
cs: Konvertovat emoticons jako <code>:-)</code> a <code>:-P</code> do  grafické podoby.

en: The most recent comments
cs: Úplně poslední komentáře

en: WP-RecentComments Options
cs: WP-RecentComments Nastavení

en: JavaScript Library
cs: javascriptová knihovna

en: Use normal JavaScript library that is supported by this plugin.
cs: Použít normalní javascriptovou knihovnu podporovánou tímto pluginem.

en: Use jQuery library that is supported by WordPress.
cs: Použit jQuery knihovnu, která je podporována WordPressem.

en: Custom jQuery.
cs: Vlastní jQuery.

en: Please input the URL of jQuery:
cs: Prosím vložte URL k jQuery:

en: Save Changes
cs: Uložit změny
